Ekodrogerie MADEL.CZ

Společnost MADEL CZ je po řadu let výhradním dovozcem kvalitní italské drogerie. Společnost vstoupila na český trh v roce 1993. Od té doby si získala oblibu tisíců zákazníků po celé České republice, kteří se díky dobrým zkušenostem s produkty rádi vracejí.

Distribuce veškerého sortimentu drogerie je zajištěna vlastní obchodní sítí, což zajišťuje transparentní, rychlou a bezpečnou distribuci produktů po celém území ČR. Máme k dispozici 3 distribuční sklady a 4 vzorkové prodejny pro prodej koncovým zákazníkům. Proto je prodej a distribuce opravdu efektivní a rychlá směrem k zákazníkovi.

Madel S.p.A.

Výrobcem drogerie značky Madel je stejnojmenná renomovaná italská společnost Madel S.p.A. sídlící ve městě Cotignola v malebné oblasti Emilia-Romagna v severní Itálii založená roku 1978 Giovannim Della Cuna. Se svojí více než třicetiletou tradicí se společnost Madel řadí mezi největší rodinné italské výrobce ve svém oboru se širokým sortimentem téměř 300 produktů na uspokojení jak potřeb osobní hygieny, tak nároků na bezchybný úklid a péči o domácnost. Výroba probíhá na 12 plně automatizovaných výrobních linkách nejnovější generace, které se mohou přizpůsobit požadavkům trhu. Podívejte se na oficiální stránky Madel S.p.A.

Naše mise

Společnost Madel ctí misi vyrábět vysoce kvalitní a inovativní produkty s respektem k našemu životnímu prostředí.

Madel má rád kvalitu

Hlavní prioritou výroby společnosti Madel je kvalita. O tu se ve společnosti stará pokroková výzkumná a vývojová laboratoř, ve které se 5 zaměstnanců dennodenně stará o vysokou úroveň kvality všech produktů. Dokazují to nesčetné chemické a bakteriální analýzy, které se provádějí jak na všech stupních výrobního procesu, tak i na konečných výrobcích.

Madel myslí na životní prostředí

Cílem společnosti Madel není jen vysoká užitná hodnota produktů, ale i ochrana životního prostředí. Společnost dodržuje přísná pravidla výroby drogerie s cílem redukovat spotřebu prvotních surovinových zdrojů, které se spotřebovávají při výrobě. Společnost Madel si plně uvědomuje důležitost naší přírody, čehož je důkazem mimo jiné i instalování 6 000 solárních panelů pro výrobu elektrické energie pro provoz továrny. Každoročně se tak zamezí úniku více než 1 200 000 kg emisí CO2.

Nedílnou součástí snahy o udržitelný rozvoj životního prostředí je dodržování ekologického programu AISE a členství v organizaci Assocasa a Unipro. Tyto a další skutečnosti vedly k tomu, že společnost Madel získala na svoje výrobky certifikát ISO 9001 a také schválení výroby italským Ministerstvem zdravotnictví.


PROHLÉDNOUT SI NABÍDKU E-SHOPU DROGERIE.CZ