Špičková vína z celého světa

Jsme e-shop specializující se na víno. Špičková, osobně vybíraná vína z celého světa dovážíme do ČR již od roku 1993. Mezi našich více než 350 spolupracujících vinařství patří například Las Moras, Terra Serena, Alfredo Roca, Dr. Loosen, Viňa Morande, Dobrá Vinice a další.

V roce 1993 si jeden vinný milovník dal za cíl dostat mezi své české krajany opravdu kvalitní vína. Světová i tuzemská. Tím vinným milovníkem byl Jiří Novotný, zakladatel značky VICOM. V roce 1996 otevřel naši první vinotéku v Pasáži Lucerna, která je aktuálně nejdéle otevřenou vinotékou v Praze.

Dlouhou dobu jsme prodávali „pouze“ česká, moravská, občas i evropská vína, jinak to totiž nešlo. Zásadní zlom nastal v roce 2004, se vstupem ČR do EU. Konečně jsme pro své zákazníky mohli přivézt i vína z milované Jižní Ameriky, kterou jsme objevili už roku 2000 a pravidelně jsme tam jezdili ochutnávat skvělá vína a nasávat zdejší jedinečnou vinařskou atmosféru.

Naši zkušení sommelieři každé víno osobně ochutnávají a objednávají pro vás, milovníky kvalitního vína.Vinné předplatné 6 x 6 lahví

Na Vámi uvedenou adresu doručíme vždy na začátku měsíce karton šesti lahví na dané téma včetně průvodního dopisu od našeho sommeliera. Vínem vás takto budeme zásobovat šest (po sobě jdoucích) měsíců.
Do poznámky v objednávce napište, kterým měsícem chcete začít a můžete se těšit na první vinnou zásilku.

Témata:
LEDEN – Španělsko
ÚNOR – Chile
BŘEZEN – Francie
DUBEN – Itálie
KVĚTEN – Německo
ČERVEN – Rakousko
ČERVENEC – ČR
SRPEN – Portugalsko
ZÁŘÍ – Zajímavé regiony světa
ŘÍJEN – Netradiční odrůdy bílé
LISTOPAD – Netradiční odrůdy červené
PROSINEC – Bubliny