Kvalitní židle pro každého

Za dobu našeho působení na trhu se nám podařilo vytvořit obsáhlý stálý sortiment kancelářského nábytku, který v sobě snoubí vynikající poměr ceny a kvality. A právě nabídku produktů za nejvýhodnější ceny najdete v této kategorii.

Osvědčené modely kancelářských křesel, pracovních či konferenčních židlí a dalšího kancelářského nábytku držíme skladem. Můžete se proto spolehnout na velmi rychlé dodání, a to s dopravou zcela zdarma!

Řada z nabízených modelů patří do naší vlastní řady kancelářského nábytku ADK, který vyvíjíme s důrazem na vysokou kvalitu, zvýšenou odolnost pro každodenní používání, a současné zachování cenové dostupnosti. Díky tomu, že u nás nakupujete přímo od výrobce, vždy dostanete kancelářskou židli za tu nejlepší cenu!

Mezi akčními modely kancelářských židlí pak najdete kusy vhodné pro hromadné vybavení veřejných a komerčních prostor (například židle z naší produkce, ADK Basic či ADK Medium). Nechybí však ani stálá nabídka zlevněných kancelářských židlí do domácí pracovny (ADK Soft, ADK Denver), které výborně obstojí při každodenním několikahodinovém využití.

Pravidelně vám přinášíme také nabídku luxusních kancelářských křesel za skvělé ceny. Nejprodávanější modely zde najdete se slevou až 25 %! Na své si přijdou jak vyznavači moderního, vzdušného provedení s množstvím nastavitelných ergonomických prvků (například v podání křesla President), tak ti, kteří hledají osvědčenou elegantní klasiku – kombinaci černé kůže a chromovaného kovu (kancelářské křeslo Nelson).

Mezi zlevněným kancelářským nábytkem samozřejmě nechybí ani vybavení pro jednací místnosti, konferenční centra či posluchárny. Velmi oblíbenými modely jsou jednací židle s letmým uchycením sedáku, které umožňují pohodlné usazení a jemné houpání. Z materiálů hraje prim hladké kožené čalounění, které je nejen příjemné na dotek, ale také velmi odolné a snadno udržovatelné. K nejprodávanějším jednacím židlím patří například model Prestige Skid.

Vybírat si můžete rovněž ze široké nabídky levných dětských židlí k psacímu stolu, které zaujmou hravým designem, ale také robustním zpracováním. Díky tomu s dítětem několik let porostou a vy budete mít o starost méně. Pro ty nejmenší nechybí v nabídce dětské židle s oblíbenými pohádkovými postavičkami (ve verzi jak pro holky, tak i pro kluky). Starším dětem pak můžete pořídit k psacímu stolu židli, se kterou bez problémů vystačí až do konce základní školy (například některou z dětských židlí Flash a Darian).

Stejně jako ke všem ostatním modelům, tak i k dětským kolečkovým židlím dodáváme také kompletní řadu příslušenství a náhradních dílů. Na vysokou životnost našich židlí se tak můžete 100% spolehnout!