Vše na vašeho miláčka, skůtr

Kola a pneumatiky

Pneumatiky a další různé příslušenství, které je pojí s přezouváním a výměnou duší a pneumatik je to co najdete v této kategorii. V našem sortimentu najdete i další příslušenstvé, které je potřeba pro výměnu penumatik svépomocí. Především montpáky, šroubováky na ventilky nebo speciální mazadlo aby Vám guma na ráfek dobře odskočila.

Motorové části

Zabýváte se tuningem scooteru? Milujete lepší vzhled a samozřejmě také vyšší výkonnost či lepší zvuk za jízdy? Sady válců náhrady jsou pro takové účely velmi vhodné. Nová sada válce může být ale použita také v případě, že došlo k poruše. Součásti našich sad válců, to jsou ovšem nejen samotné válce motoru, ale také jejich příslušenství, tedy těsnění, kroužky, čepy pístů a další. Velkou výhodou, kterou jako tuner oceníte, je použití takových válců pro scooter bez nutnosti dalších úprav.ery.

Variátory, spojky, převody

Variátor lze považovat za automatickou převodovku. Díky tomuto komponentu můžete učinit svůj skútr rychlejší a výkonnější. Navíc, jízda bude hladší a pohodovější. Nabízíme variátory a spojky pro milovníky tuningu motorek a skútrů, díky kterým bude jízda skutečnou radostí. V naší nabídce najdete variátory, řemeny, spojky, válečky, řetězové sady, pastorky, řetězy a další příslušenství.

Výfuky

Tuning či prostá výměna výfuku může u skútru znamenat značné zlepšení jízdních vlastností. A samozřejmě také zvuku vašeho miláčka. Zvolte si některý z našich kvalitních výfuků, případně komponenty, které s nimi souvisí. Pusťte se do zdokonalování skútru, ať už se jedná třeba o klasickou Vespu nebo některý z produktů z Japonska. Kromě tuningových výfuků si zde můžete pořídit také příslušenství a náhradní díly.

Oleje a chemie

Vlastníte skútr nebo menší motocykl? Pak byste měli věnovat dostatek pozornosti oleji a provádět u něj včasnou obměnu. Zabráníte tak poškození motorových částí a jízda bude celkově komfortnější, dokonce se zlepší výkon. V této sekci najdete oleje různých značení a chemické přípravky pro péči o váš stroj. Nechybí zde chemie do dílny, oleje pro dvoutaktní i čtyřtaktní motory, nebo čisticí přípravky. Mimo běžných olejů ovšem nabízíme také vazelínu a další typy mazání.

Brzdy a komponenty brzd

Potřebujete vyměnit některý z komponentů brzd vašeho skútru? Pak zde najdete vše potřebné. Tato kategorie je zaměřena na brzdové díly, které disponují skvělou kvalitou a zaručí lepší funkčnost brzd. Nabízíme brzdové destičky, pakny, brzdové kotouče i další komponenty pro brzdy. Pokud se postaráte o opravu brzdového systému včas, budete se na svém stroji cítit bezpečněji, ale i komfortněji.

Elektrika a zapalování

Pokud sháníte kvalitní elektriku a zapalování pro skútry, rádi vám pomůžeme s výběrem. Jen se porozhlédněte v této sekci našeho e-shopu. Najdete tu spoustu komponentů elektroniky a zapalování skútrů i menších motorek. S jejich pomocí můžete provést drobnější i náročnější opravy, pokud se na to tedy cítíte. V opačném případě si pouze pořiďte daný náhradní díl a jeho montáž ponechejte na odborníkovi. Elektronika skútru je sice většinou poněkud méně složitá než u větších motorek, ale ne každý se v ní vyzná.

Řídítka, páčky a zrcátka

Řídítka, páčky a zrcátka na skútry jsou náhradními díly, které je dobré mít po ruce. Neboť by mohla nastat situace, kdy je potřebujete vyměnit. V této kategorii najdete například brzdové a spojkové páčky, brzdová a plynová lanka, stylová zrcátka a řídítka, nechybí ani takové komponenty, jako koncovky řídítek, či třeba různé části tachometru. Nabízíme řídítka, páčky a zrcátka na scootery, ale také jejich součásti, bez kterých by neplnili svou funkci na sto procent. To vše za výhodné ceny a ve vysoké kvalitě.

Rám a podvozek

Doplňky pro podvozek a rám vašeho stroje je přesně tato kategorie našeho eshopu. Najdete tu především zadní tlumiče, ložiska řízení, náhradní díly k přední vidlici a také stojny jak hlavní tak i pohotovostní nebo boční stojany.

Nářadí a příslušenství

V této kategorii našeho eshopu najdete především obecné příslušenství a speciální nářadí, které je sem tam potřeba pokud se občas snažíte něco kutit na svém stroji svépomocí. Dále tu také najdete věci jakou jsou kufry plexiskla nebo zámky.