Valentýnská inspirace na dárky pro chlapy

CHLAPSKÁ BONBONIÉRA ZE SUŠENÉHO MASA

45 bonbónů za sušeného masa, skvěle se hodí k pivu nebo vínu.

Čokoládu moc nemusí, za to by jedl pořád maso? Zapomeňte na klasické bonboniéry. Ty už jsou totiž pěkná nuda! Co taková bonboniéra ze sušeného masa? Krabička obsahuje 45 jednotlivě balených pralinek z výtečného českého hovězího. 


DÁRKOVÁ ČOKOLÁDOVÁ SADA PRO RYBÁŘE

Vyrobeno z italské čokolády

Sháníte dárek pro vášnivého rybáře a gurmána v jedné osobě? Oslaďte mu život originální bonboniérou. Zlatá rybka, naviják, rybářské kleště i nožík jsou jedlé a chuťově výborné. Vše je totiž vyrobené z kvalitní italské čokolády v malé české firmě, která čokoládou žije. 


DÁRKOVÉ BALENÍ EXTRÉMNĚ PÁLIVÝCH CHILLI OMÁČEK

exploze chuti, extrémně pálivé, jen pro drsňáky

Hledáte dárek pro gurmána, který si libuje v pálivých pokrmech? Darujte mu tohle parádní dárkové balení se 4 extrémně pálivými chilli omáčkami z nejpálivějších chilli papriček na světě. Jedno oko nezůstane suché, to nám věřte. Všechny omáčky pochází z kuchyně české firmy My Chilli, která pravidelně se svými výrobky sbírá ceny po celém světě. Do tohoto balení jsme vybrali ty nejpálivější pro pořádné drsňáky.


KANYSTR BAR JACK DANIEL’S HONEY

Když vám tvrdíme, že tenhle kanystr předělaný na bar, je ten nejlepší dárek pro milovníka dobrého pití, rozhodně vám nemažeme med kolem pusy. Medový Jack spolu s míchanými drinky v plechovce, dvěma whiskovkami, plecháčkem a chladicími kameny se postarají o to, aby tenhle dárek byl zlatý hřeb celé oslavy. Vše je uložené v poctivém 20litrovém armádním kanystru v několika barevných provedeních vyloženém kvalitním dřevem. Tenhle přenosný bar udělá radost každému gurmánovi, který nedá dopustit na kvalitní odpočinek se sklenkou dobré whiskey v ruce.


DÁRKOVÁ ARMY BEDNA PRO MILOVNÍKY MASA

Pokud sháníte dárek pro 100% masožravce, nikam už nechoďte. Muniční bednu naplněnou k prasknutí těmi nejvybranějšími masnými výrobky už nic netrumfne. Žádný balicí papír a stuhy nečekejte, tohle je opravdu pořádný dárek. Zavřený v žáruvzdorné muniční bedně a ovázaný 3 metry odolné padákové šňůry. Už samotné rozbalování je skvělá záááábava. A až se po tomto luxusním dárku zapráší, pořád zbyde bedna. Hodí se jako úložný box na všechno možné i nemožné. Navíc zůstane i paracord, který se hodí každému dobrodruhovi při sportu i v outdooru. Všechny výrobky se pyšní vysokým podílem masa. Na konzervanty, dochucovadla a chemii se tady nehraje.


DEGUSTAČNÍ BOX COGNAC, 4 VZORKY A SKLENIČKA

Darujte náročnému gurmánovi jedinečný degustační box, ve kterém najde čtyři druhy koňaku i s jedinečnou skleničkou z českého foukaného skla – Květná 1794. Cognac, nejušlechtilejší destilát světa, je nejznámějším typem brandy. Pochází z francouzské oblasti Cognac, vzniká dvojitou destilací z kvalitního bílého vína. Následně zraje v dubových sudech po dobu minimálně 2 let. O jeho jedinečnosti rozhoduje také mistrovská práce Master Blendera. Pečlivě a s citem vybírá ty nejlepší kombinace, díky kterým vznikne finální směs. V degustačním setu najdete to nejlepší z podregionů Cognac – koňaky suché i sladší, květinové i kořeněné. Všechny ve stáří v rozmezí 15 až 40 let.


DÁRKOVÉ BALENÍ 6 VÍN Z VINAŘSTVÍ MALÁNÍK-OSIČKA

Víno z rodinného vinařství, 6 různých vín.

Perfektní dárek pro vinařské znalce i nadšence? Dárkové balení 6 suchých vín potěší až 4 degustátory, kteří si procvičí chuťové buňky a porovnají svoje dojmy s poznatky profíků. Protože je balíček určený ke spotřebování během jedné degustace, kdy se otevřou a ochutnávají všechna vína, mají lahve poloviční objem, tj. 0,375 l.